2019թ. ապրիլի 6-27-ը (յուրաքանչյուր շաբաթ օր՝ ժամը 14:00-ին) ԵՊՀ Իջևանի մասնաճյուղը դպրոց-բուհ համագործակցության շրջանակներում կազմակերպում է հանրակրթական «Ես և շրջակա աշխարհը», «Աշխարհագրություն» առարկաներից սեմինար՝ Տավուշի մարզի ուսուցիչներին մասնագիտական ու մեթոդական օգնություն ցուցաբերելու նպատակով:
Սեմինարը կվարի Տուրիզմի կառավարման և մշակութաբանության ամբիոնի վարիչ, աշխ. գիտ. թեկնածու, պրոֆեսոր Գ.Հովհաննիսյանը:
Մանրամասն տեղեկությունների համար կարող եք դիմել ԵՊՀ ԻՄ-ի մասնագիտական կողմնորոշման և պրակտիկայի կազմակերպման բաժնի վարիչ Լիաննա Բեգինյանին (հեռ. 094 03 21 12):

From April 6-27, 2019 (every Saturday, at 14:00) YSU Ijevan Branch organizes a seminar on “Me and the Surrounding World”, “Geography” within the framework of School-University cooperation. The seminars aim to provide professional and methodological assistance to Tavush region teachers.
The seminar will be conducted by the Head of Department of Tourism Management and Cultural Studies, PhD G. Hovhannisyan.
For more information, feel free to contact Lianna Beginyan, Head of the Department of Professional Orientation and Practice of YSUIB (Phone: 094 03 21 12).