ԵՊՀ ԻՄ-ՈՒՄ 2018-19 ուստարվա II կիսամյակի դասերը կմեկնարկեն փետրվարի 11-ից
Սիրելի՛ համալսարանականներ, «Երևանի պետական համալսարան» հիմնադրամի Իջևանի մասնաճյուղի՝ 2018-2019 ուստարվա II կիսամյակի առկա ուսուցման դասերը կսկսվեն 2019թ.  փետրվարի 11-ից, իսկ հեռակա ուսուցման դասերը կմեկնարկեն մարտի 11-ից:
Առկա ուսուցման համակարգում 2018-19 ուստարվա I կիսամյակի քննաշրջանը կտևի հունվարի 8-26-ը, հեռակա ուսուցման համակարգում՝ հունվարի 25-ից մինչև փետրվարի 20-ը:
Առկա ուսուցման համակարգում նույն կիսամյակի քննաշրջանի լուծարքային շրջանը կանցկացվի երկու փուլով և կտևի փետրվարի 6-28-ը, հեռակա ուսուցման համակարգում՝ մարտի 4-29-ը:

Dear Universitarians, YSU Ijevan Branch is pleased to inform that 2018-2019 academic year second semester lessons of Full-time training of Ijevan Branch of “Yerevan State University” Foundation will start on February 11, 2019, and Part-time training lessons will start on March 11, 2019.
Full-time training exams will be held from January 8 to January 26, while Part-time training exams; from January 25 to February 20.
For Full-time training system, the liquidation semester of exams will be completed in two stages and will last from February 6 to 28, for Part-time training system: March 4-29, 2019.